Ønsker du dig en A-placering til din forretning, så er dette det helt rette sted.
Her får du en unik mulighed for at åbne din forretning eller kontor på hjørnet af Kongevejen og Dronninggaards Allé i Holte. Den ikoniske blomsterforretning Binderiet, har valgt at sælge forretningen og dermed er der nu mulighed for at købe sig ind i denne attraktive butik, eller bruge den til et helt andet formål.
Forretningen har været ramt af en mindre brand og er i øjeblikket under renovering efter sodskader. Derfor vil du overtage en butik når håndværkerne er færdige, der fremstår ny og pæn.
Her får du et kæmpe kundeflow og en placering, der sikre dig gode handelsmuligheder og synlighed fra flere tusinder om dagen.
Butikken består af et stort salgslokale, toilet, kontorlokale og et mindre thekøkken. Derudover er der en stor og funktionel kælder der kan benyttes som lager eller arkiv mv.