Velbeliggende lagerlokale med let adgang til Aalborg C og motorvejsnettet
Velbeliggende lagerlokale på 1.008 m² i Aalborg SØ udlejes.
Lejemålet består af et stort lagerlokale beliggende i kælder med adgang via elektrisk port, der er ca. 3 meter høj. Lejemålet har støbte gulve, og er velegnet som opbevaringssted til bestemte typer af varer og maskiner, og kan også fungere som en garage for personbiler.
Der er gode parkeringsfaciliteter ved lejemålet, og ejendommens udenomsarealer er befæstet med asfalt.
Lejemålet kan eventuelt istandsættes efter nærmere aftale med udlejer.
Lejemålet er beliggende på Gugvej i Aalborg SØ, der er en indfaldsvej til Alborg C og med kort afstand til motorvejsnettet. Fremtidig lejer bliver nabo til Almas Park & Fritid A/S.
Infrastruktur: Afstand til Aalborg Lufthavn: 11 km Afstand til Aalborg centrum: 4 km Afstand til motorvejsnettet: 2,8 km Der er busstoppested tæt ved lejemålet.